Aktualizace NETISpro

Poslední změna: 2.10.2017
zadejte licenční číslo:

Softwarový produkt s obchodním názvem NETISpro je moderní informační systém určený pro malé a střední firmy s podvojným účetnictvím. Na trh byl uveden v roce 2002 jako nová generace a pokračování ekonomického systému NETIS, jenž si získal stovky zákazníků. .Původní software v prostředí DOS byl kompletně přepracován a nyní využívá standardní prostředí Microsoft Windows s jeho jednoduchým ovládáním.NETISpro se sestavuje z jednotlivých modulů, které jsou vzájemně provázány. Lze uplatnit postupné zavádění software tak, jak rostou potřeby uživatele. Podrobný seznam modulů naleznete zde.

Distribuce programu je na CD ROM se standardní instalační procedurou. Předdefinovány jsou některé číselníky tak, aby bylo možno ihned zadávat zkušební či ostrá data.

NETISpro je od počátku koncipován jako produkt fungující v lokální počítačové síti stejně, jako na samostatném počítači. Zároveň je možné provozovat jednotlivé moduly odděleně na samostatných PC a data přenášet pomocí funkcí Export/Import. Jedna instalace NETISpro umožní také účtovat více právnických či fyzických osob.

NETISpro je chráněný licenčním kódem, jenž získá zákazník po zakoupení produktu pro vybrané moduly a požadovaný počet současně pracujících klientů. Licenční kód pak zároveň opravňuje uživatele ke stažení průběžných aktualizací, jenž jsou přístupné na této stránce. Je tak zajištěna distribuce údržby systému, kterou průběžně provádíme v souladu se změnami legislativního prostředí i technických nároků či potřeb uživatelů.

netshop

Novinka - 7.6.2007

 
Novinky v nabídce zdrojů Fortron

Úplná novinka od firmy Fortron v naší nabídce zdrojů – špičkový zdroj EPSILON 800 za příznivou cenu.


Jedná se o jeden z nejvyšších modelů v nabídce výrobce Fortron. EPSILON 800 GLN je FullATX zdroj vyhovující poslední specifikaci ATX12V v2.2 a EPS 2.91. Je jedinečný svými 4*12V větvemi, které uspokojí i nejnáročnějším požadavky SLI a Dualcore řešení. Další předností je vysoká účinnost >85% při běžném zatížení a nízká spotřeba při standby (1W).
Kompletní nabídka zdrojů fortron najdete
zde


zpět...
Webmaster