Aktualizace NETISpro

Poslední změna: 10.2.2019
zadejte licenční číslo:

Softwarový produkt s obchodním názvem NETISpro je moderní informační systém určený pro malé a střední firmy s podvojným účetnictvím. Na trh byl uveden v roce 2002 jako nová generace a pokračování ekonomického systému NETIS, jenž si získal stovky zákazníků. .Původní software v prostředí DOS byl kompletně přepracován a nyní využívá standardní prostředí Microsoft Windows s jeho jednoduchým ovládáním.NETISpro se sestavuje z jednotlivých modulů, které jsou vzájemně provázány. Lze uplatnit postupné zavádění software tak, jak rostou potřeby uživatele. Podrobný seznam modulů naleznete zde.

Distribuce programu je na CD ROM se standardní instalační procedurou. Předdefinovány jsou některé číselníky tak, aby bylo možno ihned zadávat zkušební či ostrá data.

NETISpro je od počátku koncipován jako produkt fungující v lokální počítačové síti stejně, jako na samostatném počítači. Zároveň je možné provozovat jednotlivé moduly odděleně na samostatných PC a data přenášet pomocí funkcí Export/Import. Jedna instalace NETISpro umožní také účtovat více právnických či fyzických osob.

NETISpro je chráněný licenčním kódem, jenž získá zákazník po zakoupení produktu pro vybrané moduly a požadovaný počet současně pracujících klientů. Licenční kód pak zároveň opravňuje uživatele ke stažení průběžných aktualizací, jenž jsou přístupné na této stránce. Je tak zajištěna distribuce údržby systému, kterou průběžně provádíme v souladu se změnami legislativního prostředí i technických nároků či potřeb uživatelů.

netshop

Novinka - 24.10.2007

 
Nová flash média Imation + Memorex

Rozšiřujeme nabídku flash médií Imation + Memorex o nové 'street' modely MMX Travel Drive Capless v kapcitě až 8GB a maličké flash paměti Imation NANO s kapacitami 1-4GB


Imation USB NANO je kompaktní a přijatelné řešení pro každodenní sdílení dat. Je vybavena univerzální konstrukcí otočné krytky, která chrání jednotku a zabraňuje ztrátě krytek. Tato lehká jednotka se snadno vejde do kapsy, do kufříku nebo na dodanou klíčenku. Představuje rychlý a snadný způsob přenášení nebo sdílení digitálních fotografií, hudby, prezentací nebo jiných digitálních souborů. K dispozici je v mnoha kapacitách, které vyhoví vašim nárokům. Technologie plug-and-play umožňuje připojit jednotku takřka ke každému počítači s portem USB 1.1 nebo 2.0 a přetahovat soubory.


Přijatelné řešení pro každodenní sdílení dat.
Univerzální otočná konstrukce na ochranu proti ztrátě krytky.
Technologie Plug-and-play v portu USB - kompatibilní se standardem USB 2.0 (zpětně kompatibilní se standardem 1.1)
Imation Lock password protection software v balení
Rychlost čtení až 6 MB/s a rychlost zápisu až 1 MB/s.
Uchování dat po dobu 10 let.
rozměry: 44mm x 15mm x 10mm


zpět...
Webmaster