Aktualizace NETISpro

Poslední změna: 10.2.2019
zadejte licenční číslo:

Softwarový produkt s obchodním názvem NETISpro je moderní informační systém určený pro malé a střední firmy s podvojným účetnictvím. Na trh byl uveden v roce 2002 jako nová generace a pokračování ekonomického systému NETIS, jenž si získal stovky zákazníků. .Původní software v prostředí DOS byl kompletně přepracován a nyní využívá standardní prostředí Microsoft Windows s jeho jednoduchým ovládáním.NETISpro se sestavuje z jednotlivých modulů, které jsou vzájemně provázány. Lze uplatnit postupné zavádění software tak, jak rostou potřeby uživatele. Podrobný seznam modulů naleznete zde.

Distribuce programu je na CD ROM se standardní instalační procedurou. Předdefinovány jsou některé číselníky tak, aby bylo možno ihned zadávat zkušební či ostrá data.

NETISpro je od počátku koncipován jako produkt fungující v lokální počítačové síti stejně, jako na samostatném počítači. Zároveň je možné provozovat jednotlivé moduly odděleně na samostatných PC a data přenášet pomocí funkcí Export/Import. Jedna instalace NETISpro umožní také účtovat více právnických či fyzických osob.

NETISpro je chráněný licenčním kódem, jenž získá zákazník po zakoupení produktu pro vybrané moduly a požadovaný počet současně pracujících klientů. Licenční kód pak zároveň opravňuje uživatele ke stažení průběžných aktualizací, jenž jsou přístupné na této stránce. Je tak zajištěna distribuce údržby systému, kterou průběžně provádíme v souladu se změnami legislativního prostředí i technických nároků či potřeb uživatelů.

netshop

Novinka - 6.3.2008

 
Aktuální novinky - Palm Centro a Treo 500

Představujeme vám aktuální novinky společnosti Palm - Centro a Treo 500, jedny z nejmenších a chytrých PDA telefonů s PalmOS a Windows Mobile, s QWERTY klávesnicí za nejpřijatelnější cenu.

Palm Centro - GSM/EDGE, PalmOS 5.4.9

* Palm OS by ACCESS 5.4.9
* barevný dotykový TFT displej; rozlišení 320x320 pxs
* GSM®/GPRS/EDGE class 10 radio, quad band world phone (850/900/1800/1900MHz)
* Bluetooth® Version: 1.2
* paměť 64MB využitelných
* Slot pro paměťovou kartu microSD (podporující až 4GB)
* fotoaparát 1.3 megapixel s 2x digital zoom a možností zachycení videa
* rozměry: 107.2 mm x 53.5 mm x 18.6 mm


Palm TREO 500 - GSM/UMTS, WM6 STD

* Windows Mobile® 6 Standard
* barevný TFT displej s podsvícením; rozlišení 320x240 pxs
* GSM/GPRS/UMTS radio
* slot pro MicroSD paměťové karty
* Mini USB konektor
* Bluetooth® Wireless Technology
* Headset, handsfree, EDR, podporován mono a stereo headset
* paměť 256MB memory (150MB využitelných uživatelem)
* fotoaparát 2.0 MPX; 2x digitální zoom
* rozměry: 110 mm x 61,5 mm x 16,5mm
zpět...
Webmaster