Aktualizace NETISpro

Poslední změna: 23.2.2018
zadejte licenční číslo:

Softwarový produkt s obchodním názvem NETISpro je moderní informační systém určený pro malé a střední firmy s podvojným účetnictvím. Na trh byl uveden v roce 2002 jako nová generace a pokračování ekonomického systému NETIS, jenž si získal stovky zákazníků. .Původní software v prostředí DOS byl kompletně přepracován a nyní využívá standardní prostředí Microsoft Windows s jeho jednoduchým ovládáním.NETISpro se sestavuje z jednotlivých modulů, které jsou vzájemně provázány. Lze uplatnit postupné zavádění software tak, jak rostou potřeby uživatele. Podrobný seznam modulů naleznete zde.

Distribuce programu je na CD ROM se standardní instalační procedurou. Předdefinovány jsou některé číselníky tak, aby bylo možno ihned zadávat zkušební či ostrá data.

NETISpro je od počátku koncipován jako produkt fungující v lokální počítačové síti stejně, jako na samostatném počítači. Zároveň je možné provozovat jednotlivé moduly odděleně na samostatných PC a data přenášet pomocí funkcí Export/Import. Jedna instalace NETISpro umožní také účtovat více právnických či fyzických osob.

NETISpro je chráněný licenčním kódem, jenž získá zákazník po zakoupení produktu pro vybrané moduly a požadovaný počet současně pracujících klientů. Licenční kód pak zároveň opravňuje uživatele ke stažení průběžných aktualizací, jenž jsou přístupné na této stránce. Je tak zajištěna distribuce údržby systému, kterou průběžně provádíme v souladu se změnami legislativního prostředí i technických nároků či potřeb uživatelů.

netshop

Novinka - 2.5.2008

 
PC a PS2 verzi NHL 08 za 1/2 ceny

MS v hokeji 2008 se nezadržitelně blíží a proto jsme ve spolupráci s Electronic Arts, pro Vás připravili akci na hry NHL 08.

Doposud jste váhali s nákupem oblíbeného sportovního titulu NHL 08? Nyní již nemusíte! Připravili jsme pro Vás nabídku která se neodmítá.

Akce probíhá od 25.4. a bude ukončena 18.5.2008.

Realizace akce:

V uvedenem termínu, bude možné zakoupit PC a PS2 verzi NHL 08 za 1/2 ceny !!!!
Tedy PC NHL 08 za 699,- Kč a PS2 NHL08 za 599,- Kc.
chci koupit


zpět...
Webmaster