Aktualizace NETISpro

Poslední změna: 10.2.2019
zadejte licenční číslo:

Softwarový produkt s obchodním názvem NETISpro je moderní informační systém určený pro malé a střední firmy s podvojným účetnictvím. Na trh byl uveden v roce 2002 jako nová generace a pokračování ekonomického systému NETIS, jenž si získal stovky zákazníků. .Původní software v prostředí DOS byl kompletně přepracován a nyní využívá standardní prostředí Microsoft Windows s jeho jednoduchým ovládáním.NETISpro se sestavuje z jednotlivých modulů, které jsou vzájemně provázány. Lze uplatnit postupné zavádění software tak, jak rostou potřeby uživatele. Podrobný seznam modulů naleznete zde.

Distribuce programu je na CD ROM se standardní instalační procedurou. Předdefinovány jsou některé číselníky tak, aby bylo možno ihned zadávat zkušební či ostrá data.

NETISpro je od počátku koncipován jako produkt fungující v lokální počítačové síti stejně, jako na samostatném počítači. Zároveň je možné provozovat jednotlivé moduly odděleně na samostatných PC a data přenášet pomocí funkcí Export/Import. Jedna instalace NETISpro umožní také účtovat více právnických či fyzických osob.

NETISpro je chráněný licenčním kódem, jenž získá zákazník po zakoupení produktu pro vybrané moduly a požadovaný počet současně pracujících klientů. Licenční kód pak zároveň opravňuje uživatele ke stažení průběžných aktualizací, jenž jsou přístupné na této stránce. Je tak zajištěna distribuce údržby systému, kterou průběžně provádíme v souladu se změnami legislativního prostředí i technických nároků či potřeb uživatelů.

netshop

Novinka - 3.10.2008

 
Fortron představuje nový 500W napájecí zdroj Epsilon s certifikací 80PLUS.


Fortron EPSILON 500W 80PLUS je špičkový zdroj za výbornou cenu. Jedná se o jeden z nejvyšších modelů v nabídce výrobce Fortron. EPSILON 500W 80PLUS je FullATX zdroj vyhovující poslední specifikaci ATX12V v2.2 - specifikace je zpětně kompatibilní a její kompletní popis naleznete v sekci download - 'Specifikace standardu ATX12V v. 2.2.. Dále spňuje specifikaci EPS12V 2.91 - je jedinečný svými 4*12V větvemi, které uspokojí i nejnáročnější požadavky SLI, Crossfire a Dualcore řešení. EPSILON 500w 80PLUS je kompatibilní s Intel® Core 2 Extreme & AMD Athlon 64 & Phenom Series (Dual i Quad Core systémy). Zdroj splňuje požadavek specifikace 80PLUS a je certifikován, což znamená, že jeho vysoká účinnost (>85%) mimo jiné šetří také spotřebovávanou energii.

Chcete více informací nebo koupit

Popis konektorů:

20+4 pin konektor pro napájení základní desky
4 + 4 pin konektor (EPS)
6 x SATA
5 x 4 pin pro mechaniky
1 x Floppy 4 pin
1 x 6 pin PCIExpress
1 x 6+2 pin PCIExpress

Technické údaje:

500W
splňuje specifikaci 80PLUS
4 x 12V nezávislé větve
Podpora Multi-GPU grafických karet
Podpora NVIDIA & ATI VGA Card
Podpora posledních AMD 64 & Phenom Series CPU, Intel® Core 2 Extreme
Ful Range s kompletní ochranou (OVP, OCP, SCP - ochrana proti přepětí, nadproudová ochrana a ochrana proti zkratu)
Velký tichý 12cm řízený ventilátor s funkcí Ultra Low Noise
Super Low Noise: 21 dBA <20% zatížení
Vysoká účinnost: >85% účinnost při normálním zatížení
Spotřeba při standby modu < 1W
Environmental friendly napájecí zdroj s aktivním PFC
Kabeláž chráněna obalem
Vyhovuje RoHS a WEEE ekologickým normám
Safety: UL, TUV CB, CE, FCC
Rozměry: 140*150*86 mm (h*š*v)
Vypínač napájení
Modrá barva
Retail balení

zpět...
Webmaster