Aktualizace NETISpro

Poslední změna: 10.2.2019
zadejte licenční číslo:

Softwarový produkt s obchodním názvem NETISpro je moderní informační systém určený pro malé a střední firmy s podvojným účetnictvím. Na trh byl uveden v roce 2002 jako nová generace a pokračování ekonomického systému NETIS, jenž si získal stovky zákazníků. .Původní software v prostředí DOS byl kompletně přepracován a nyní využívá standardní prostředí Microsoft Windows s jeho jednoduchým ovládáním.NETISpro se sestavuje z jednotlivých modulů, které jsou vzájemně provázány. Lze uplatnit postupné zavádění software tak, jak rostou potřeby uživatele. Podrobný seznam modulů naleznete zde.

Distribuce programu je na CD ROM se standardní instalační procedurou. Předdefinovány jsou některé číselníky tak, aby bylo možno ihned zadávat zkušební či ostrá data.

NETISpro je od počátku koncipován jako produkt fungující v lokální počítačové síti stejně, jako na samostatném počítači. Zároveň je možné provozovat jednotlivé moduly odděleně na samostatných PC a data přenášet pomocí funkcí Export/Import. Jedna instalace NETISpro umožní také účtovat více právnických či fyzických osob.

NETISpro je chráněný licenčním kódem, jenž získá zákazník po zakoupení produktu pro vybrané moduly a požadovaný počet současně pracujících klientů. Licenční kód pak zároveň opravňuje uživatele ke stažení průběžných aktualizací, jenž jsou přístupné na této stránce. Je tak zajištěna distribuce údržby systému, kterou průběžně provádíme v souladu se změnami legislativního prostředí i technických nároků či potřeb uživatelů.

netshop

Novinka - 9.12.2008

 
Cenová bomba - Navigace nDrive G50 s mapami východní Evropy

Tyto vánoce si může navigaci dovolit úplně každý. NDrive G50 s mapami východní Evropy od TeleAtlasu, přehrávačem hudby, videa a hrami za bezkonkurenční cenu.


NDrive G50EE, východní Evropa

Navigace NDrive G50EE s mapami východní Evropy, to je vynikající navigace portugalského výrobce s mapovými podklady od společnosti TeleAtlas a vynikajícím poměrem cena / výkon.

* Mapy: CZ, SK, PL, HU, AT, SLO, HR
* Navigační SW: NDrive v.3
* multijazyčné jazykové prostředí včetně češtiny
* Upozornění na radar
* přehrávač hudby, videa a fotografií
* nainstalované hry
* velké množství POI (bodů zájmů)
* superplynulá 2D i 3D navigace
* graficky pěkný a přehledný interface

Technická specifikace:
* Displej: TFT LCD 3,5' dotykový 320x240 bodů. 65tis barev
* CPU: Atlas III 300MHz
* SDRAM 64MB + NAND flash 32MB
* SD slot na karty do 8GB
* USB 2.0 rozhraní
* baterie Li-Ion 1350mAh
* OS: Windows CE .NET 5.0
* rozměry: 100 x 88 x 22 mm
* hmotnost: 150g
koupit nebo objednat si můžete zdezpět...
Webmaster