Aktualizace NETISpro

Poslední změna: 10.2.2019
zadejte licenční číslo:

Softwarový produkt s obchodním názvem NETISpro je moderní informační systém určený pro malé a střední firmy s podvojným účetnictvím. Na trh byl uveden v roce 2002 jako nová generace a pokračování ekonomického systému NETIS, jenž si získal stovky zákazníků. .Původní software v prostředí DOS byl kompletně přepracován a nyní využívá standardní prostředí Microsoft Windows s jeho jednoduchým ovládáním.NETISpro se sestavuje z jednotlivých modulů, které jsou vzájemně provázány. Lze uplatnit postupné zavádění software tak, jak rostou potřeby uživatele. Podrobný seznam modulů naleznete zde.

Distribuce programu je na CD ROM se standardní instalační procedurou. Předdefinovány jsou některé číselníky tak, aby bylo možno ihned zadávat zkušební či ostrá data.

NETISpro je od počátku koncipován jako produkt fungující v lokální počítačové síti stejně, jako na samostatném počítači. Zároveň je možné provozovat jednotlivé moduly odděleně na samostatných PC a data přenášet pomocí funkcí Export/Import. Jedna instalace NETISpro umožní také účtovat více právnických či fyzických osob.

NETISpro je chráněný licenčním kódem, jenž získá zákazník po zakoupení produktu pro vybrané moduly a požadovaný počet současně pracujících klientů. Licenční kód pak zároveň opravňuje uživatele ke stažení průběžných aktualizací, jenž jsou přístupné na této stránce. Je tak zajištěna distribuce údržby systému, kterou průběžně provádíme v souladu se změnami legislativního prostředí i technických nároků či potřeb uživatelů.

netshop

Novinka - 30.4.2009

 
Acer - ECO Display

Acer představuje nové vlastnosti EcoDisplay profesionálních LCD

- Úsilí společnosti Acer vychází z hlubokého přesvědčení, že každý průmyslový proces, který snižuje spotřebu přírodní energie a surovin, přináší úspory a tyto úspory nejen zvyšují konkurenceschopnost firmy, ale současně výrazně přispívají k ochraně světových zdrojů.

- To tedy znamená, že pořízením ekologicky šetrných výrobků mohou firmy dosáhnout podstatně nižších nákladů. Energeticky úspornější zařízení však mají nejen nižší spotřebu energie, ale také vyvíjejí méně tepla, dosahují delší životnosti a kladou nižší nároky na klimatizaci.

- Společnost Acer vyvinula zcela novou řadu profesionálních displejů, které splňují veškeré nároky na ochranu životního prostředí. Nové modely LCD displejů Business a Value se vyznačují energeticky úsporným provedením a využitím ekologických materiálů a navíc neobsahují toxické látky.

- Tyto modely byly certifikovány podle nejznámějších programů, zaměřených na podporu výroby energeticky úsporných a ekologicky šetrných zařízení, jako např. Energy Star, EPEAT a TCO.

- Displeje Acer, které jsou opatřené logem EcoDisplay neobsahují rtuť, jsou certifikovány podle Energy Star 5.0 a splňují standardy EPEAT Gold a TCO.

- Nové displeje Acer EcoDisplay využívají systém se dvěma lampami místo běžných čtyř lamp, a tedy spotřebují až o 50 % méně energie a tím přispívají k podstatnému snížení nákladů.

zpět...
Webmaster