Aktualizace NETISpro

Poslední změna: 10.2.2019
zadejte licenční číslo:

Softwarový produkt s obchodním názvem NETISpro je moderní informační systém určený pro malé a střední firmy s podvojným účetnictvím. Na trh byl uveden v roce 2002 jako nová generace a pokračování ekonomického systému NETIS, jenž si získal stovky zákazníků. .Původní software v prostředí DOS byl kompletně přepracován a nyní využívá standardní prostředí Microsoft Windows s jeho jednoduchým ovládáním.NETISpro se sestavuje z jednotlivých modulů, které jsou vzájemně provázány. Lze uplatnit postupné zavádění software tak, jak rostou potřeby uživatele. Podrobný seznam modulů naleznete zde.

Distribuce programu je na CD ROM se standardní instalační procedurou. Předdefinovány jsou některé číselníky tak, aby bylo možno ihned zadávat zkušební či ostrá data.

NETISpro je od počátku koncipován jako produkt fungující v lokální počítačové síti stejně, jako na samostatném počítači. Zároveň je možné provozovat jednotlivé moduly odděleně na samostatných PC a data přenášet pomocí funkcí Export/Import. Jedna instalace NETISpro umožní také účtovat více právnických či fyzických osob.

NETISpro je chráněný licenčním kódem, jenž získá zákazník po zakoupení produktu pro vybrané moduly a požadovaný počet současně pracujících klientů. Licenční kód pak zároveň opravňuje uživatele ke stažení průběžných aktualizací, jenž jsou přístupné na této stránce. Je tak zajištěna distribuce údržby systému, kterou průběžně provádíme v souladu se změnami legislativního prostředí i technických nároků či potřeb uživatelů.

netshop

Novinka - 15.6.2010

 
záloha dat Norton Ghost, v nové verzi 15

Zálohujte Vaše data a kupte si nyní nový Norton Ghost 15 se slevou 44%. Akce platí do 30.6.2010 !!!
Aplikace Norton Ghost™ 15.0 chrání vaše aplikace, nastavení, složky, soubory a veškerý další obsah počítače pomocí zálohování a obnovení na profesionální úrovni. Licence nemá omezenou platnost.

Download demo verze najdete zde


Rozšířené šifrování, kontrola chyb a nová podpora nástroje Windows® 7 Bitlocker™ pomáhá zajistit bezpečnost záloh. A pokud dojde k selhání systému, je možné rychlé obnovení počítače a ztracených nebo poškozených souborů, dokonce i když nelze spustit operační systém počítače.

Licenční politika pro Norton Ghost: pro zálohování a obnovení jednoho PC potřebujete jednu licenci (krabici) produktu Norton Ghost

zpět...
Webmaster