Aktualizace NETISpro

Poslední změna: 10.2.2019
zadejte licenční číslo:

Softwarový produkt s obchodním názvem NETISpro je moderní informační systém určený pro malé a střední firmy s podvojným účetnictvím. Na trh byl uveden v roce 2002 jako nová generace a pokračování ekonomického systému NETIS, jenž si získal stovky zákazníků. .Původní software v prostředí DOS byl kompletně přepracován a nyní využívá standardní prostředí Microsoft Windows s jeho jednoduchým ovládáním.NETISpro se sestavuje z jednotlivých modulů, které jsou vzájemně provázány. Lze uplatnit postupné zavádění software tak, jak rostou potřeby uživatele. Podrobný seznam modulů naleznete zde.

Distribuce programu je na CD ROM se standardní instalační procedurou. Předdefinovány jsou některé číselníky tak, aby bylo možno ihned zadávat zkušební či ostrá data.

NETISpro je od počátku koncipován jako produkt fungující v lokální počítačové síti stejně, jako na samostatném počítači. Zároveň je možné provozovat jednotlivé moduly odděleně na samostatných PC a data přenášet pomocí funkcí Export/Import. Jedna instalace NETISpro umožní také účtovat více právnických či fyzických osob.

NETISpro je chráněný licenčním kódem, jenž získá zákazník po zakoupení produktu pro vybrané moduly a požadovaný počet současně pracujících klientů. Licenční kód pak zároveň opravňuje uživatele ke stažení průběžných aktualizací, jenž jsou přístupné na této stránce. Je tak zajištěna distribuce údržby systému, kterou průběžně provádíme v souladu se změnami legislativního prostředí i technických nároků či potřeb uživatelů.

netshop

Novinka - 20.7.2011

 
Novinka ASUS WAVI!

...obousměrná sada pro přehrávání HD obsahu z PC
Přehrávání obsahu z PC v nekomprimovaném rozlišení Full HD 1080p mezi pokoji
Pokrytí 25 metrů v 5GHz pásmu
Obousměrné ovládání PC zábavy na TV díky podpoře bezdrátového USB
Zcela plynulé Blu-ray filmy a PC hry
objednávkový kód

Všestranná zábava v reálném čase
Už se nemusíte mačkat kolem malého monitoru, abyste mohli zhlédnout něco na počítači. S pomocí WAVI, párem elegantních krabiček vybavených technologií pro bezdrátový přenos HDMI, můžete přenášet obsah mezi pokoji v 5GHz pásmu až na 25 metrů. Bez problémů tak dostanete obsah z PC na velkoplošnou televizi v obývacím pokoji. Přestaňte si dělat těžkou hlavu s kabely roztahanými po celém obýváku nebo nastavováním sítě LAN. Všechny multimediální soubory můžete mít uloženy ve svém PC, nemusíte je nikam přenášet ani se starat o volné místo na HTPC.

Vychutnejte si multimédia z PC ve vysokém rozlišení na TV
WAVI vám umožňuje poslouchat oblíbenou hudbu, sledovat filmy a prohlížet fotografie seřazené a uložené ve vašem PC přímo na televizoru v obývacím pokoji. Pohodlně se usaďte do křesla a užívejte si. Díky přenosu obsahu v nekomprimovaném rozlišení Full HD 1080p se vaše chvíle zábavy stanou nezapomenutelným zážitkem.

Obousměrné ovládání PC zábavy na TV
S podporou bezdrátového USB můžete pomocí bezdrátové klávesnice a myši ovládat hostitelské PC přímo z pohodlí gauče v obývacím pokoji! Užijte si videa na YouTube, on-line setkání s přáteli na Facebooku nebo Twitteru, hraní on-line her, prohlížení webových stránek anebo práci s e-maily – vše na obrazovce TV! Proměňte každodenní on-line zábavu ve chvíle odpočinku a pohody.

Vychutnejte si vzrušující hry ve 3D a Blu-ray filmy na velkoplošné obrazovce
Je načase oddat se spolu s rodinou a přáteli realistickým a vzrušujícím PC hrám ve 3D a Blu-ray filmům ve vysokém rozlišení na velké TV!

zpět...
Webmaster