Aktualizace NETISpro

Poslední změna: 10.2.2019
zadejte licenční číslo:

Softwarový produkt s obchodním názvem NETISpro je moderní informační systém určený pro malé a střední firmy s podvojným účetnictvím. Na trh byl uveden v roce 2002 jako nová generace a pokračování ekonomického systému NETIS, jenž si získal stovky zákazníků. .Původní software v prostředí DOS byl kompletně přepracován a nyní využívá standardní prostředí Microsoft Windows s jeho jednoduchým ovládáním.NETISpro se sestavuje z jednotlivých modulů, které jsou vzájemně provázány. Lze uplatnit postupné zavádění software tak, jak rostou potřeby uživatele. Podrobný seznam modulů naleznete zde.

Distribuce programu je na CD ROM se standardní instalační procedurou. Předdefinovány jsou některé číselníky tak, aby bylo možno ihned zadávat zkušební či ostrá data.

NETISpro je od počátku koncipován jako produkt fungující v lokální počítačové síti stejně, jako na samostatném počítači. Zároveň je možné provozovat jednotlivé moduly odděleně na samostatných PC a data přenášet pomocí funkcí Export/Import. Jedna instalace NETISpro umožní také účtovat více právnických či fyzických osob.

NETISpro je chráněný licenčním kódem, jenž získá zákazník po zakoupení produktu pro vybrané moduly a požadovaný počet současně pracujících klientů. Licenční kód pak zároveň opravňuje uživatele ke stažení průběžných aktualizací, jenž jsou přístupné na této stránce. Je tak zajištěna distribuce údržby systému, kterou průběžně provádíme v souladu se změnami legislativního prostředí i technických nároků či potřeb uživatelů.

netshop

Novinka - 12.9.2012

 
Nejtenčí a nejlehčí 14 palcový Ultrabook X1 Carbon

ThinkPad X1 Carbon se může pochlubit novou generací odolné konstrukce Roll Cage výhradně z uhlíkových vláken, která poskytuje stejnou ochranu jako hliník, ale má třetinovou hmotnost, kromě toho omezuje šíření tepla. V porovnání s minulou generací uhlíkových vláken vykazuje více než dvojnásobnou odolnost. Díky tomu je ThinkPad X1 Carbon tenký jen necelých 19 mm a váží jen 1,4 kg, takže představuje nejtenčí Ultrabook ve své kategorii na světě.

S rozměry 331 x 226 x 19 mm, které jsou typické spíše pro 13palcové notebooky, se pyšní displejem s 14palcovou úhlopříčkou a HD+ rozlišením. Obrazovka má matnou povrchovou úpravu, zvýšenou svítivost pro použití ve světlém prostředí a technologii zobrazení IPS, která mu propůjčuje vynikající kvalitu a široké pozorovací úhly. Víko je navíc možné otevřít až do 180°

zpět...
Webmaster