Aktualizace NETISpro

Poslední změna: 14.8.2019
zadejte licenční číslo:

Softwarový produkt s obchodním názvem NETISpro je moderní informační systém určený pro malé a střední firmy s podvojným účetnictvím. Na trh byl uveden v roce 2002 jako nová generace a pokračování ekonomického systému NETIS, jenž si získal stovky zákazníků. .Původní software v prostředí DOS byl kompletně přepracován a nyní využívá standardní prostředí Microsoft Windows s jeho jednoduchým ovládáním.NETISpro se sestavuje z jednotlivých modulů, které jsou vzájemně provázány. Lze uplatnit postupné zavádění software tak, jak rostou potřeby uživatele. Podrobný seznam modulů naleznete zde.

Distribuce programu je na CD ROM se standardní instalační procedurou. Předdefinovány jsou některé číselníky tak, aby bylo možno ihned zadávat zkušební či ostrá data.

NETISpro je od počátku koncipován jako produkt fungující v lokální počítačové síti stejně, jako na samostatném počítači. Zároveň je možné provozovat jednotlivé moduly odděleně na samostatných PC a data přenášet pomocí funkcí Export/Import. Jedna instalace NETISpro umožní také účtovat více právnických či fyzických osob.

NETISpro je chráněný licenčním kódem, jenž získá zákazník po zakoupení produktu pro vybrané moduly a požadovaný počet současně pracujících klientů. Licenční kód pak zároveň opravňuje uživatele ke stažení průběžných aktualizací, jenž jsou přístupné na této stránce. Je tak zajištěna distribuce údržby systému, kterou průběžně provádíme v souladu se změnami legislativního prostředí i technických nároků či potřeb uživatelů.

netshop

Novinka - 7.8.2019

 
Představujeme novinku v nabídce značky Fellowes automatický skartovač AutoMax 100 M.

Vstupní model z řady automatických skartovačů značky Fellowes, Stačí pouze vložit skartovaný materiál, zapnou a jít. Tento automatický skartovací stroj Vám šetří čas strávený ručním vkládáním skartovaných papírů.

Řezné nože ze speciální tvrzené oceli, silný motor a kovové převodové součásti předurčují AutoMax pro dlouhodobé a bezproblémové využití. Obsluhu a ekonomický chod skartovače usnadňuje řada užitečných funkcí jako je funkce SilentShred™ pro minimalizaci zatížení hlukem při skartování, funkce Auto-Reverse™ pro přerušení skartace a zpětný chod při záseku nebo funkce Sleep MODE pro automatické vypnutí stroje po 2 minutách nečinnosti.
Více produktů najdete zde

zpět...
Webmaster