Aktualizace NETISpro

Poslední změna: 10.8.2020
zadejte licenční číslo:

Softwarový produkt s obchodním názvem NETISpro je moderní informační systém určený pro malé a střední firmy s podvojným účetnictvím. Na trh byl uveden v roce 2002 jako nová generace a pokračování ekonomického systému NETIS, jenž si získal stovky zákazníků. .Původní software v prostředí DOS byl kompletně přepracován a nyní využívá standardní prostředí Microsoft Windows s jeho jednoduchým ovládáním.NETISpro se sestavuje z jednotlivých modulů, které jsou vzájemně provázány. Lze uplatnit postupné zavádění software tak, jak rostou potřeby uživatele. Podrobný seznam modulů naleznete zde.

Distribuce programu je na CD ROM se standardní instalační procedurou. Předdefinovány jsou některé číselníky tak, aby bylo možno ihned zadávat zkušební či ostrá data.

NETISpro je od počátku koncipován jako produkt fungující v lokální počítačové síti stejně, jako na samostatném počítači. Zároveň je možné provozovat jednotlivé moduly odděleně na samostatných PC a data přenášet pomocí funkcí Export/Import. Jedna instalace NETISpro umožní také účtovat více právnických či fyzických osob.

NETISpro je chráněný licenčním kódem, jenž získá zákazník po zakoupení produktu pro vybrané moduly a požadovaný počet současně pracujících klientů. Licenční kód pak zároveň opravňuje uživatele ke stažení průběžných aktualizací, jenž jsou přístupné na této stránce. Je tak zajištěna distribuce údržby systému, kterou průběžně provádíme v souladu se změnami legislativního prostředí i technických nároků či potřeb uživatelů.

netshop

Novinky

 
5.10.2020
Novinka z řady Momentum

Philips představuje nový monitor z řady Momentum, která je charakteristická orientací na vášnivé hráče a zároveň spoluprácí se skutečnými mistry zvuku - společností Bowers & Wilkins.558M1RY, který je díky své uhlopříčce 55 palců (139,7 cm) vůbec největším monitorem na trhu umožňujícím konzolové hraní.
4.8.2020
Nový grafický monitor BenQ PD2720U

Společnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel digitálních lifestylových zařízení a expert na profesionální monitory, rozšiřuje DesignVue řadu monitorů určenou profesionálním grafikům o model BenQ PD2720U více...
14.7.2020
Nová řada mesh Nighthawk WiFi 6

NETGEAR rozšiřuje své portfolio mesh systémů o novou řadu Nighthawk WiFi 6.


více...
4.5.2020
Novinky 2020 NETGEAR

Mesh systém Nighthawk, Třípásmový 4G LTE mesh router Orbi, Mobilní router Nighthawk M5, Přepínače s podporou PoE++
Vice o produktech
27.4.2020
Provoz prodejny obnoven.

Vážení zákazníci, od pondělí 27.4.2020 máme obnoven provoz prodejny.Prodejní doba je nezměnena!

Otevřeno máme od pondělí do pátku v době
od 9:00 - 12:00 hodin dále od 12:30 - 16:00 hodin.

Tešíme se na vás. Netsoft Team
16.3.2020
Vážení zákazníci, prodejna je pro veřejnost uzavřena.

V případě potřeby k zajištění nezbytného provozu je možné nás kontaktovat na telefonních číslech.

Servisní informace: 777 800 486, 777 800 487,
Obchodní informace 721 630 680, 553 624 540 nebo e-mailu netsoft@netsoft.cz

Toto opatření jsme zavedli z důvodu nařízení Vlády v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, která vyhlašuje pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru (označovaný jako SARS CoV-2).

Děkujeme za pochopení Netsoft Team
24.2.2020
Vážení zákazníci,
naskladnili jsme nové produkty od německé společnosti Dicota!

Výrobky kolekce DICOTA STYLE kombinují metropolitní design s funkčními detaily a spolehlivou ochranou vašeho zařízení na cestách.Náš ceník
8.1.2020
Stylové reproduktory Genius!
Reproduktory určeny k základnímu ozvučení stolního počítače či notebooku.
více informací najdete zde
1.12.2019
Příjemné prožití vánočních svátků a všechno nejlepší do nového roku přeje Váš NETSOFT team

4.11.2019
Nejmenší Full HD projektor LGPF50KS
Tento první přenosný projektor s Full HD rozlišením a 600 ANSI lm dokáže vykreslit pěkný obraz na dvoumetrové uhlopříčce. Zároveň narozdíl od jiných projektorů s krátkou projekční vzdáleností nemá žádný problém s korektním doostřením obrazu. V nouzových podmínkách pomůže i automatická korekce lichoběžníkového zkreslení. Na druhou stránku může především hráče zamrzet input lag, který dostahuje až 50ms.recenze
7.8.2019
Představujeme novinku v nabídce značky Fellowes automatický skartovač AutoMax 100 M.

Vstupní model z řady automatických skartovačů značky Fellowes, Stačí pouze vložit skartovaný materiál, zapnou a jít. Tento automatický skartovací stroj Vám šetří čas strávený ručním vkládáním skartovaných papírů. více...
1.8.2019
NETISpro

nový ugrade v souvislosti s legislativními změnami v oblasti mezd od 1.7.2019 a další rozšíření

18.4.2019
Produkty EZVIZ v naší nabídce!
Vážení zákazníci,
chtěli bychom Vám představit produkty společnosti EZVIZ, které můžete nově najít v naší nabídce.

Společnost EZVIZ propojuje životy prostřednictvím snadno dostupných bezdrátových kamer, akčních kamer, sad bezpečnostních systémů a nástrojů pro automatizaci domácnosti.

Bez ohledu na to, kde se nacházíte, můžete sledovat živé video na vašem smartphonu, tabletu nebo počítači. Rovněž můžete sdílet odkazy s přáteli a rodinou, aby se na vaše video mohli také podívat.
Všechny produkty EZVIZ naleznete zde5.3.2019
Poznejte výhody hraní na konzolích Xbox
Hraní her na konzolích Xbox přináší jisté výhody. V tomto článku se o nich dočtete.
Více informací
28.1.2019
Přejděte na nový level s výkonem NVMe SSD od Western Digital
SSD disk WD Black™ SN750 NVMe™ je k dispozici v kapacitách 250, 500 a 1000 GB a přináší naprosto špičkový výkon pro herní a hardwarové nadšence, kteří si chtějí postavit nebo vylepšit počítač.
více informací
8.11.2018
Bluetooth reproduktor UGO Bazooka 16W
2.1, karaoke, mikrofon, FM rádio, MP3, AUX, mSD, USB
Náš ceník více...
1.10.2018
WD My Passport - impozantní přenosné uložiště!
Přenosný disk My Passport je spolehlivé úložiště umožňující ukládat velké objemy vašich oblíbených fotografií, videí a hudby.více informací
7.9.2018
Buďte připraveni na nové nařízení EU o obecné ochraně údajů!
Řešením je iStorage Ultra-secure USB pro ukládání dat!
Snižte rizika úniku dat a ujistěte se, že vaše organizace splňuje požadavky na šifrování pomocí hardwarově šifrovaných jednotek s ověřeným kódem PIN, které musí být kompatibilní se službou GDPR.

Nové připravované právní nařízení EU o obecné ochraně údajů (GDPR) nutí každého, kdo je držitelem údajů o občanech EU zavést odpovídající bezpečnostní opatření na ochranu dat před jejich ztrátou nebo odcizením. Šifrování je nejlepší forma zabezpečení, činící údaje nečitelnými pro všechny s neoprávněným přístupem, nová právní úprava osvobozuje dotčené subjekty od enormních pokut a negativní publicity v případě, že data, která byla ztracena nebo odcizena byla šifrována.Podrobnosti zde
14.5.2018
BRAUN - tak trochu jiné outdoorové minikamery.
Natočte vše co se děje kolem vás.
dostupné modely
12.3.2018
Předobjednávky na bundle Xbox One S + Sea of Thieves

Všichni piráti, mořští vlci a lovci pokladů by měli zbystřit – už 20. března vychází horká novinka Sea of Thieves na PC a Xbox One. A pro ty, kteří chtějí být připraveni, jsme právě spustili předprodej na speciální krabici obsahující nový Xbox One S a plnou verzi Sea of Thieves, u nás speciálně s DLC Black Dog Pack!
Objednávat můžete zde
17.1.2018
LG monitory pro herní fanoušky!

Přidejte novou zbraň do vašeho herního arsenálu. LG herní monitory 'state-of-the-art' mají nejmodernější obnovovací frekvenci, jako žádný jiný herní monitor, s podobně dostupnými funkcemi jako je AMD FreeSync technology, rychlou odezvou, mnohočetnými herními režimy a úžasné ostré barvy. Vyberte si svůj nejlepší herní monitor.
5.12.2017
FSP Fortron redundantní zdroj Twins
Zajistěte stálý chod PC i v případě poruchy napájení!
Podrobnosti o produktu
19.9.2017
Lenovo - Tab4 8 a Tab4 10
Přeměňte svůj tablet. Vylepšete svůj zážitek.


Tab 4 8 je ideální pro celou rodinu, ať už nakupujete online, děláte domácí úkol nebo si prohlížíte web. Tento výkonný tablet s vynikajícím 8" displejem, vylepšeným zvukem a dlouhou výdrží baterie je stylový a navíc i odolný. Každý člen rodiny může mít na Tab 4 8 vlastní účet a navíc tablet nabízí i doplňky vhodné speciálně pro mladší generaci.
Podrobnosti o produktu
28.7.2017
Světově první 4K projektor kombinující DLP a LED technologií

BenQ uvádí na trh model BenQ X12000. Světově první UltraHD projektor kombinující DLP technologii se CinematicColor a LED technologii Philips ColorSpark HLD dosahuje přesné barevné reprodukce pokrývající prostor DCI-P3.
Podrobnosti o produktu
31.5.2017
Acer uvádí zcela novou řadu ntb Nitro 5 pro příležitostné hraní
Dostatečný výkon pro hraní moderních her za příznivou cenu

Uživatelé si mohou vybrat z modelů, které jsou vybaveny grafickou kartou NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti a procesorem Intel® Core ™ 7. generace
Dvojice ventilátorů s technologií Acer Coolboost™ poskytuje vyšší rychlost otáček, má větší chladicí schopnosti a umožňuje uživatelům ručně řídit proces chlazení, což se hodí v případech, kdy vysoká zátěž vyžaduje dodatečnou podporu
Ostrý design doplňují červené prvky podél víka. Výsledkem je klasický, uhlazený vzhled více...
3.4.2017
Lenovo - Pařné léto Vás nezaskočí.
Připravte se na letní horké dny s Lenovem a Yenkee.


27.2.2017
Originální inkoustové kazety HP XL se vyplatí.
Použitím originálních inkoustových kazet HP můžete snížit firemní náklady na tisk až o 20 % v případě balení po více kusech a až o 50 % v případě kazet XL.
více informací
27.2.2017
Nová revoluční řada paměťových SD karet Samsung

naše nabídka16.1.2017
Pracoviště budoucnosti s monitory od HP

První monitor od HP s plně integrovaným bezdrátovým nabíjením a rozhraním USB-C™ a speciální monitory pro nemocnice.
více informací
2.11.2016
Vánoční pohoda na velké ploše a ve Full HD
Užijte si vánoční svátky ve Full HD s domácími projektory Epson 3LCD. K projektoru dostanete projekční plátno NOBO jako dárek.
více...
21.9.2016
Profesionální monitory FDF2306W a FDF2305W pro oblast zabezpečení a dozoru
Monitory pro oblast zabezpečení a dozoru musejí mít dlouhou životnost a vysokou spolehlivost, a to i v nepřetržitém provozu. Díky své vynikající kvalitě obrazu a provozní bezpečnosti se monitory EIZO velmi dobře hodí k použití v oblasti zabezpečení.


Monitor FDF2306W

Monitor FDF2305W
12.7.2016
EVOLVEO StrongPhone Q6 LTE

nabízí velký HD displej, vodotěsný odolný design a rychlá 4G data.
Vodotěsný Android smartphone Vodotěsnost je certifikována dle normy IP67, odolnost proti vniknutí prachu a při ponoření do vody po dobu 30 minut v hloubce 1 metr.
více informací zde
1.6.2016
T6 power - novinka v našem sortimentu
Naši nabídku jsme rozšířili o značku T6 power, která kromě baterií a adaptérů pro foto/video nabízí i baterie do notebooků
6.5.2016
Exkluzivně pouze u Nás, luxusní power banka GP za neuvěřitelnou cenu

kapacita akumulátoru 5000 mAh / 18,5 Wh výstupní napájecí proud / napětí 1× 2 100 mA / 5 V DC vstupní napájecí proud / napětí max. 2000 mA / 5 V DC podporovaná zařízení tablety, smartphony, mobilní telefony, MP3, MP4, iPod, GPS navigace

více informací
15.2.2016
IS NETISpro dokončeno Kontrolní hlášení vč. tisku podkladů pro jeho event.podání portálem FS. Jen pro připomenutí, stažením poslední verze a její instalací máte k dispozici všechny předchozí úpravy všech modulů.
28.1.2016
NETISpro další úpravy pro Kontrolní hlášení, změny ve mzdové agendě pro rok 2016 aj.
3.1.2016
IS NETSIpro - upgrade ke stažení. Obsahuje m.j. úpravy a rozšíření tabulek v souvislost s Kontrolním hlášením DPH a další.

V průběhu ledna 2016 dokončíme testování a přechod na novou verzi výkonného modulu ALASKA SOFTWARE XBase 2.0, o čemž Vás budeme informovat na těchto stránkách. Zároveň připravujeme možnost přechodu na libovolnou SQL databázi.
11.8.2015
Jak správně aktualizovat na Windows 10?

Pokud chcete provést aktualizaci na Windows 10, doporučujeme postupovat podle níže uvedených kroků. Vyhnete se tak případným problémům, kdy v novém systému Windows 10 zůstane nekompatibilní produkt ESET. Doporučený postup se skládá z těchto kroků:

Více podrobností najdete zde
13.7.2015
Letní novinky IdeaPad!

Letní novinky IdeaPad - model U31 - 70 a model S21e-20!Více informací o produktech najdete zde
8.6.2015
Osobní skartovačky Fellowes
Skartovačky chrání Vaši identitu a bezpečnost.


Společnost Fellowes představuje novinku v portfoliu kancelářských skartovačů, model Fellowes 60 Cs. Kancelářský skartovač s novým, moderním designem v praktickém úzkém provedení s minimálními nároky na prostor u vašeho pracovního stolu.Více informací zde
21.5.2015
Upgrade NETISpro ke stažení.

Obsahuje převážně úpravy s ohledem na změny zákonů platné k 1.4.2015 na přenesenou daňovou povinnost (PDP).
7.5.2015
Originální inkoustové kazety HP se vyplatí.

Použitím originálních inkoustových kazet HP můžete snížit firemní náklady na tisk až o 20 % v případě balení po více kusech a až o 50 % v případě kazet XL.
10.4.2015
OCZ Vector 180 Series
Špičková kvalita v ultratenkém provedení


SSD řady Vector 180 přináší vyšší rychlosti čtení i zápisu, nízké přístupové doby a vyšší spolehlivost. Start systému, aplikací, ukládání dokumentů či vysokorychlostní přenosy velkých objemů dat jsou znatelně rychlejší, než je obvyklé u klasických pevných disků.více...

4.3.2015
NOVÉ Sportovní hodinky MIO Alpha

Mnoho cen za technologickou inovaci, maximálně komfortní kontinuální měření srdečního tepu bez použití hrudního pásu. To je revoluční technologie MIO.

Úžasně lehký zápěstní pásek MIO Link s integrovaným senzorem na kontinuální měření srdečního tepu se spojí se sportovními aplikacemi na chytrém telefonu pomocí Bluetooth 4.0 Smart nebo ANT+. Precizní přesnost měření tepu 99% i v okamžicích nejvyššího sportovního výkonu.

Samotný pásek i bez chytrého telefonu zobrazuje barvou diody aktuální srdeční zónu nebo vás motivuje dostat se do zóny, kterou si zadáte, a udržet ji. Ať už při běhu, cyklistice nebo jiném sportu včetně plavání. Můžete si objednat zde
16.2.2015
Nový upgrade IS NETISpro obsahuje mj. úpravy pro mzdovou agendu (MZ) stran výkaznictví sociálního pojištění od roku 2015 včetně úpravy pro elektronické podání aj.

10.1.2015
ruční tisk - 3D SIMO

3Dsimo je nová generace 3D pera, která se dokáže flexibilně přizpůsobit rychle se rozvíjejícímu trhu s nejrůznějšími materiály pro 3D tisk, čímž dá průchod vaší kreativitě. Vytvořte modely svítící ve tmě nebo modely měnící barvu při změně teploty. Kreslete do vzduchu! Nebuďte omezeni 2D prostorem. Rozvíjejte svou kreativitu.více informací
3.11.2014
ASUS Fonepad 7 – tablet, se kterým si zavoláte

ASUS uvedl na český trh tablet Fonepad 7 (ME175CG), který navazuje na své předchůdce z rodiny Fonepad. 7“ tablet s telefonními funkcemi disponuje integrovanou 3G konektivitou. Více informací najdete zde


16.6.2014
Google Chromecast!!
Nejjednodušší cesta jak přehrávat video a muziku na vaší TV!

Popis produktu:
Google Chromecast - miniaturní zařízení, které svou velikostí připomíná USB flash disk. Pokud zařízení připojíte přes HDMI port do své televize, můžete začít na velké obrazovce jednoduchým způsobem přehrávat obsah z Youtube, Netflix, Google Play Music, Google Play Movies nebo jiných služeb.více...

30.4.2014
Japonská kvalita nyní i v bílém

Seznamte se s touto našlapanou novinkou z dílny iiyamy.
iiyama ProLite XB2779QS
Elegantní a stylový 27" monitor s AH-IPS a LED podsvícenou obrazovkou. Tento monitor disponuje WQHD (2560 x 1440) rozlišením a výškově nastavitelným stojanem.více...

3.2.2014
Nová aplikační vrstva v.575 informačního systému NETISpro. Obsahuje změny v souladu s platnou legislativou např. ve mzdové agendě a další rozšíření. Zahájen byl vývoj modulu pro hotelový rezervační systém, atd.
9.1.2014
WELL - Speciální nabídka pokračuje také po Vánocích.
Svátky jsou za námi, ale s námi je rychlé připojení po celý rok!
Připravili jsme pro Vás speciální balíček, díky kterému si snadno a rychle vytvoříte domácí WiFi síť bez rušení a omezení.

Při koupi duálního WiFi routeru
WELL WRC8500AN Dual DÁREK ZDARMA - WiFi USB klient
více podrobností
20.11.2013
Chcete sledovat televizi kdykoliv a kdekoliv?

Přinášíme Vám novinku v portfoliu Tivizen!! Toto příslušenství Vám jednoduše umožní sledovat televizi na Vašem mobilním telefonu či tabletu!!30.8.2013
Nový S510p - Výkonem překypující notebook v stylovém tenkém těle

Lenovo připravilo velice atraktivní notebook IdeaPad S510p který přínáší špičkový výkon ve stylovém tenkém provedení. Pro ty, kteří hledali kombinaci vysokého výkonu a elegantní design ultrabooku je S510p jasná volba.
23.7.2013
Nová aplikační vrstva našeho účetního systému NETISpro obsahuje mimo jiné elektronické podání DPH, příloh, souhrné hlášení, elektronické podání pro Českou správu sociálního zabezpečení, další rozšíření pro práci s PDF dokumenty s vazbou na účetní data. atd.
21.6.2013
Rozšiřujeme nabídku externích disků Samsung

Populární řadu M3 nyní rozšiřujeme o nový 2,5" prémiový model P3 Portable a externí disk o velikosti 3,5", D3 Station v kapacitě 2 a 3 TB.
více informací
11.6.2013
Novinka od TRUSTu Urban Revolt LaceIn-ear-yellow

Náhlavní souprava se stylem tkaniček pro tablet a mobilní telefon, s vestavěným mikrofonem
více...

13.5.2013
Samsung Galaxy S4 - skladem

13.5.2013 - Zjednodušte si život a dopřejte si více možností a zábavy. Nový Samsung GALAXY S4 je opravdový společník pro život. Díky němu si můžeme být stále nablízku a snadno zdokumentovat všechny společné zážitky. Každá z jeho funkcí nám nějak ulehčuje život. Telefon se navíc stará i o naše zdraví a naši celkovou kondici. Zkrátka a dobře, Samsung GALAXY S4 je společník, na kterého se můžete spolehnout


více...
4.4.2013
NETISpro - nový upgrade účetního systému.

Obsahuje spoustu změn a vylepšení, jenž možná budou potřebovat Vaši konzultaci. S dotazem se můžete obracet také na jikap@volny.cz
11.3.2013
K Sony Ultrabook, Externí 500GB HDD SONY ZDARMA!

Při zakoupení některého z vybraných notebooků , bude po splnění registračních podmínek zaslán pevný disk SONY USB 3.0, zdarma.Více podrobností
13.2.2013
Nový upgrade NETISpro obsahuje další úpravy pro mzdovou agendu, účetnictví.
4.2.2013
Bezdrátové pohodlí s novým reproduktorem GENIUS SP-960BT

Bezdrátové připojení k jakémukoliv Bluetooth zařízení: iPhone, iPad, Smartphone, Tablet PC
Genius představuje SP-960BT, reproduktor navržen tak, aby vám poskytl bezdrátové pohodlí. Pracuje s libovolným zařízením Bluetooth. Podporuje A2DP pro poslech stereo, stejně jako AVRCP. Nabízí bohatou škálu zvuku v odpovídající kvalitě. Napájení baterie pomocí micro USB kabelu.
více podrobností
1.1.2013
Upgrade NETISpro v.561
Obsahuje řadu rozšíření a změn včetně úpravy sazby DPH od r.2013.
26.11.2012
Novinka LIFEBOOK UH572 Ultrabook™
Tenký a stylový společník

Stylový a velmi tenký notebook LIFEBOOK UH572 Ultrabook™ společnosti Fujitsu je vynikající volbou pro každodenní použití.

Malé rozměry, tloušťka pouhých 18 mm, antireflexní displej s úhlopříčkou 13,3', dlouhá výdrž na baterie a nízká hmotnost jen 1,6 kg zajišťují vysokou mobilitu a velký touchpad s integrovanou funkcí tlačítka myši, volitelně vestavěné rozhraní 3G/UMTS a vysoká rychlost odezvy příjemnou a pohodlnou práci.Více nformací o produktu naleznete zde
12.11.2012
BenQ představuje VA LED monitor VW30 – stylové příslušenství k Macbooku
12.11.2012 - Žádné potisky, žádné zbytečnosti, jen čistý design. BenQ VW30 svým vzhledem oslavuje jednoduchost v kombinaci s ekologickou sofistikovaností, k čemuž používá čisté linie, nekonvenční asymetrické podání a unikátní příslušenství, které slouží jako držák pro mobilní telefon.
Více informací
2.10.2012
WiFi produkty WELL – novinky

V nabídce WiFi N routerů WELL najdete nově WELL WRC7010N, WiFi N 300Mb router a WELL WRC7100N, WiFi N 300Mb router s gigabit porty.
Nové WiFi N routery WELL nabízí super ceny, kvalitní technické vybavení a bezproblémový a bezpečný provoz.
Více informací
12.9.2012
Nejtenčí a nejlehčí 14 palcový Ultrabook X1 Carbon

ThinkPad X1 Carbon se může pochlubit novou generací odolné konstrukce Roll Cage výhradně z uhlíkových vláken, která poskytuje stejnou ochranu jako hliník, ale má třetinovou hmotnost, kromě toho omezuje šíření tepla. V porovnání s minulou generací uhlíkových vláken vykazuje více než dvojnásobnou odolnost. Díky tomu je ThinkPad X1 Carbon tenký jen necelých 19 mm a váží jen 1,4 kg, takže představuje nejtenčí Ultrabook ve své kategorii na světě.
více...
21.8.2012
Upgrade NETISpro ke stažení v.557 obsahuje rozšíření pro skladovou evidenci - čár.kód s možností čísla zakázky, nestandardně ukončeno (Esc) pořízení skladového dokladu se zapíše jako rozpracovaný aj. Pro účetnictví úpravy pro dávkové párování a import bankovních obratů, možnost pořízení souhrného účetního zápisu aj.
18.7.2012
Elegentní mini notebook IdeaPad S206

Lenovo představuje stylový a cenově dostupný mini notebook IDEAPAD S206.
Elegantní mini notebook, se kterým to rozjedete ve velkém.Více informací o produktu najdete zde
24.6.2012
Kamera do auta DCAM-001 HD

Gembird představuje svou HD kameru do auta se 2,4" displejem. DCAM-001 nahrává celou Vaši cestu autem a dokumentuje všechny přstupky, které se před Vámi odehrávají. Používáním auto kamery můžete přispět k vetší bezpečnosti na cestách. Pro více iformací klikněte zde
23.5.2012
AKČNÍ cena 14" designového tenkého notebooku DELL Inspiron N411z ve vínové barvě, hliníkovém šasi a váhou 1,9kg nyní od 11.150 Kč bez DPH
navíc snížení cen na další modely DELL Inspiron.
7.5.2012
Třetí generace procesorů Intel Core i5/i7 Ivy Bridge

30.4.2012 - Třetí generace procesorů rodiny Intel® Core™ díky použití nejnovějších technologií zaručují dokonalou výkonnost procesora a procesorové grafiky. Nová generace procesorů Intel® Core™ vyráběna 22 nm technologickým procesem, podporována technologiemi Intel® Turbo Boost Technology 2.0, Hyper-Threading a procesorovou grafikou Intel® HD Graphics, zaručují výkonn na nejvyšší úrovni a ještě menší spotřeby energie.Více informací se dozvíte zde
16.4.2012
Další úpravy účetního systému NETISpro, rozšíření bilančních výkazů o definice pro roční statistické výkazy ČSÚ aj.
1.4.2012
Nová aktualizace NETISpro obsahuje řadu změn téměř ve všech agendách. Zásadní je změna rozsahu pro číslo účetní kontace z 6 míst na 8 míst, důkladně odzkoušena. Zajímavý je CONTROL režim ve mzdách, jenž umožňuje paralelní plnohodnotný výpočet mezd libovolnému pracovníkovi tzv. "nanečisto" a porovnání mzd.složek s aktivními (viz.dále v popisu upgrade.)
7.3.2012
Novinky od Trustu
Chcete si vychutnat ten nejlepší zvuk při poslechu hudby, sledování filmů a hraní, ale požadujete také výjimečný vzhled, pak musíte novou sadu reproduktorů Pulsion od společnosti Trust vidět i slyšet.
13.1.2012
TV adaptér DHD-131 MainStage™ – propojte bezdrátově notebook s televizorem!

TV adaptér DHD-131 MainStage™ je adaptér, který umožňuje uživatelům bezdrátově streamovat obsah z notebooku na TV nebo projektor. podrobnosti o výrobku
6.1.2012
BluRay médium zdarma k mechanikám SONY

Nyní obdržíte ke každé BluRay mechanice SONY a SONY Optiarc zakoupené u nás, BluRay disk Imation 25GB zcela zdarma.
Akce platí pro tyto modely
23.11.2011
Rádi bychom Vás informovali o vydání nové verze populárního programu pro práci s digitální fotografií – Zoner Photo Studio 14.

Nová verze Zoner Photo Studio 14 je na světě!
1.11.2011
A-link Android Internet přijímač pro TV přes HDMI - je malý, ale výkonný multimediální počítač pro Váš televizor. Podporuje aplikace jako Internet, video, hudba, e-maily, obrázky, hry a sociální sítě. více informací naleznete zde


30.9.2011
The Sims 3 Domácí mazlíčci – Vytvořte si zvířátko pro PC umožní každému vytvořit zvířecího mazlíčka dle vlastních představ.
Hráči mohou vybírat z více než stovky ras koček, psů či koní a pak už jen využít nekonečných možností úprav – měnit třeba
délku čumáku a uší, texturu srsti nebo dokonce barvu očí.
více...
13.9.2011
Tablet Iconia Tab A100

Zařízení se 7' displejem a hmotností pouhých 410 g pohodlně udržíte jen v jedné ruce! Tablet je vybaven nejnovější verzí operačního systému Android 3.2 s neobyčejně inteligentním režimem kompatibility zobrazení pro aplikace s pevnou velikostí okna. Tisíce aplikací na Android Marketu, které se dokonale zobrazí na 7“ displeji! Spojení dvoujádrového procesoru NVIDIA® Tegra™ 2, vícedotykového displeje, který přehrává obraz v plném vysokém rozlišení 1080p na tabletu i na zařízení s portem HDMI, výjimečně citlivé gyrometrické ovládání a naprosto úžasný zvuk Dolby Mobile zaručují zábavu, jakou jste dosud nezažili! Přitom je tak kompaktní, že se vejde do kapsy nebo do tašky! Kovové a elegantní tělo, Wi-Fi 802.11bgn, vybrané modely s 3G, HDMI, micro-USB 2.0, čtečka paměťových karet a Bluetooth. Výdrž 4,5 hodiny provozu na baterie!
více informací
14.8.2011
Novinky v nabídce Logitech
Logitech uvádí spoustu nových a atraktivních produktů.
více informací
20.7.2011
Novinka ASUS WAVI!

...obousměrná sada pro přehrávání HD obsahu z PC
Přehrávání obsahu z PC v nekomprimovaném rozlišení Full HD 1080p mezi pokoji
Pokrytí 25 metrů v 5GHz pásmu
Obousměrné ovládání PC zábavy na TV díky podpoře bezdrátového USB
Zcela plynulé Blu-ray filmy a PC hry
objednávkový kód více...
23.6.2011
Barevná laserová multifunkce Brother DCP-9270CDN

Barevné laserové síťové multifunkční zařízení s automatickým duplexem a faxem.Zařízení MFC-9460CDN bylo vyvinuto s ohledem na požadavky zákazníků na cenově výhodný barevný laserový tisk a kopírování. Díky použití jednoprůchodové technologie je rychlost barevného i černobílého tisku 24 stran za minutu.
více o výrobku
2.6.2011
Pinnacle Studio 15 v nabídce

Světový lídr v oblasti profesionální audio a video produkce Vám přináší Pinnacle Studio™ v.15 díky kterému můžete editovat video jako profesionálové. více...
6.5.2011
Úpravy a rozšíření informačního systému NETISpro.

Úpravy jsou provedeny s ohledem na změny přísluš.zák. při vystavení opravného daň.dokladu (dříve dobropis). Rozšíření umožňuje přiřazování a následně prohlížení souborů typu .PDF příslušným evidovaným dokladům např. typu faktura přijatá, dodací list.
5.5.2011
Akční nabídka na tituly NHL a FIFA od EA

V rámci hokejového šampionátu nabízíme slevu -50% na vybrané EA tituly na platformy PS3, X360 a PC
Akce trvá do vyprodání skladových zásob nebo do 9.5.2011. Poté se ceny mění na původní.

13.4.2011
Nové roztomilé USB Flash disky od TDK
Představujeme Vám nově zařazené v naší nabídce USB flash disky ze serie TDK Toys.

TDK Toys jsou gumové USB flash disky s rozhraním Hi-Speed USB 2.0 ve tvaru berušky a žabky. Flash disk je vhodný pro přenos velkých souborů mezi počítači, ideální řešení pro přenos důležitých dat, která potřebujete mít stále s sebou. Kapacity 4 a 8 GB. USB disky si můžete zakoupit v naše obchodě.1.4.2011
Belkin uvádí bezdrátový mikroadaptér Surf USB – jeden z nejmenších adaptérů USB Wi-Fi pro síť N150
více...
6.3.2011
Konečně je tu zařízení, které je dostupné, snadno ovladatelné, v provozu ekonomické a přitom dokáže vše, co potřebujete pro rozvoj svého podnikání. Phaser 6180 MFP - ocenění PC Revue Tip redakcePhaser 6180 MFP je schopen uspokojit požadavky jak malých kanceláří, tak i středně velkých pracovních skupin. Konstrukčně vychází z úspěšné laserové barevné tiskárny Xerox Phaser 6180. Přináší vám vlastnosti, které byste očekávali od mnohem větších a dražších zařízení.Více informací
23.2.2011
Fortron představuje novou řadu mimořádně úsporných počítačových napájecích zdrojů AURUM

Nová série napájecích zdrojů splňuje prestižní nezávislou certifikaci 80PLUS Gold, která označuje zdroje disponující mimořádnou elektrickou účinností vyšší než 90 %. Serie AURUM se vyznačuje také zcela novým provedením těla zdroje s využitím designu Arrow Flow a granitovou barvou doplněnou o žluté prvky. Navíc 5letá záruka je jistotou kvality. Zdroje můžete zakoupit v netshopu, nebo přímo na naší prodejně.
16.2.2011
Aktualizace NETISpro s ohledem na nový formulář přiznání DPH. Po stažení a instalaci upgrade spustěte NETISpro a pro správnou funkci v rámci číselníku Kódy DPH zadejte klikem na F9-Update. Dojde k aktualizaci a rozšíření číselníku na nový výkaz DPH při zachování stávajících kódů.
3.2.2011
Aktualizace účetního systému NETISpro se dotýká oblasti mezd a to generování platebního příkazu a nastavení proměnných pro rok 2011.
31.1.2011
Nová verze účetního systému NETISpro se tentokrát týká hlavně mzdové agendy s ohledem na legislativní změny roku 2011. Po instalaci upgrade a spuštění mzdové agendy v období 01/2011 zvolte "Nastavení pro platnou legislativu". Tím si zajistíte aktualizaci všech proměnných parametrů.
25.1.2011
Nové antény - kvalitní panelové, levné 5GHz ECONO, super duplexní antény (duální)!
Nově v nabídce antény CyberBajt, zajímavé jsou zejména 5GHz duplexní, 5GHz panelové za super cenu a levné klientské pro 2,4GHz!
Více informací o produktech naleznete zde
3.1.2011
Nová aplikační vrstva v.535 účetního systému NETISpro obsahuje řadu úprav a rozšíření. Zároveň připravujeme úpravy s ohledem na legislativní změny (formulář DPH), nemocenská, odpočty apod., které budou ke stažení v průběhu ledna.
17.11.2010
Akční model LENOVO za cenu 9452,- vč DPH
více...

1.11.2010
Lenovo IdeaPad představuje notebooky řady B a V

Spolehlivé, cenově dostupné, notebooky lenovo IdeaPad B a V řady, odstraňují veškeré problémy spojené s vlastnictvím notebooku a pomáhají Vám udělat práci rychleji. Proto najdou uplatnění zejména v malých podnicích, státních institucích, úřadech a mezi živnostníky.
více podrobností
17.9.2010
PS3 - Playstation 3 - 320GB + Move Starter Pack

PlayStation 3 přichází na trh ve své tenčí podobě s diskem o velikosti 320 GB pro ukládání dat. Architektura modelu PS 3 Slim byla přepracována od umístění hardwaru, polovodičů až po chladící systém. Výsledkem přepracování je mnohem tenčí a lehčí tělo konzole oproti svému předchůdci až o dvě třetiny na tloušce, hmotnosti, příkonu a měrného hluku. PS 3 Slim si však svého předchůdce zachovává v stylově provedených křivkách, s dekorativním povrchem a novým designem. S kompaktním tělem a vylepšeným designem osloví mnohé a již nyní si ji můžete dát na místa, kam by se normální PS 3 nikdy nedostala. Díky tomu se z PS 3 Slim stává nový typ multimediálního centra ve vašem pokoji i obýváku.

více...
1.9.2010
Nový bezdrátový set Logitech MK520 a klávesnice Media Keyboard K200

Logitech uvedl nový komfortní bezdrátový set MK520 s výdrží baterií 3 roky a drátovou klávesnici Media Keyboard K200.
více...

10.8.2010
Samsung představuje nejmenší externí vypalovací mechaniky

Externí mechaniky Samsung SE-S084D se řadí rozměrové mezi nejmenší vypalovací mechaniky na světě. V naší nabídce je naleznete hned v několika barevných provedeních. Díky kompaktním rozměrům a použití bez nutnosti přídavného napájení jsou tyto super slim mechaniky vašim ideálním společníkem na cesty.
Vaše možnosti výběru
16.7.2010
24" LED iiyama

Vychutnejte si fenomenální obraz na novém 24' monitoru iiyama E2472HDD více...
1.7.2010
Letní nabídka od TomTomu

S prázdninami přichází i speciální nabídka akčních cen na vybrané modely navigací. Za nové ceny můžete nyní mimořádně nakoupit modely GO 750T a 950T s map update i bez a XL IQR Europe taktéž v obou verzích. Platnost akce: 1.7.2010 - 31.08.2010
více o navigacích najdete zde
15.6.2010
záloha dat Norton Ghost, v nové verzi 15

Zálohujte Vaše data a kupte si nyní nový Norton Ghost 15 se slevou 44%. Akce platí do 30.6.2010 !!!
Aplikace Norton Ghost™ 15.0 chrání vaše aplikace, nastavení, složky, soubory a veškerý další obsah počítače pomocí zálohování a obnovení na profesionální úrovni. Licence nemá omezenou platnost.

Download demo verze najdete zde

více...
1.6.2010
Pojistěte si elektroniku proti jarním bouřkám!

Chraňte své citlivé přístroje pomocí přepěťovek Belkin. K vybraným modelům získáte nyní při nákupu 4 ks další kus zdarma! Více možností o nákupu prodůktů najdete zde více...
7.5.2010
Canon připravil na vybrané laserové modely BEZPLATNÝ záruční servis přímo u zákazníka. více...
12.4.2010
Novinky v nabídce IOMEGA
Aktuální nabídka se rozšířila o nové modely externích disků o trendové barvy a také o bezdrátovou datovou stanici, která snadno zpřístupní obsah úložných zařízení na lokalní síti i prostřednictvím internetu.
Podrobnosti a možnost výběru těchto výrobků najdete v našem ceníku22.3.2010
Samsung notebooky a netbooky
Aktuální nabídka designových notebooků a netbooků společnosti Samsung
Více informací o produktech nejdete zde nebo další podrobnosti více...
8.3.2010
Nová 22" ECO SLIM DESIGN iiyama

E2210HDS to je nový 22' LCD monitor iiyama, který se charakterizuje čistým poutavým designem, nízkou spotřebou energie, 3 vstupy signálu a výbornými technickými parametry.

více o monitoru najdete zde více...
12.2.2010
Olympiáda + Acer = Olympijské LCD od Aceru

Společnost Acer spojila své ruce s olympijským hnutím a výsledek je mimo jiné i tento krásný monitor s logem Olympijských her.
více...
8.2.2010
Upgrade NETISpro v.528 přináší nové přiznání DPH pro rok 2010, úpravy mzdové agendy vč. aktualizace číselníků aj.
20.1.2010
Acer nabízí nové notebooky s procesory i3, i5 a i7!

Notebooky s novými procesory Core i3. i5 a i7 jsou nejen rychlejší, ale i chytřejší!
Bezproblémově zvládají multitasking, jsou připraveny na zpracovávání multimediálních souborů a tím maximálně zvyšují produktivitu uživatele.
více...
28.12.2009
Upgrade NETISpro aplikační vrstva v.526 řeší změnu sazby DPH od 1.1.2010
7.12.2009
Nová edice BEST GAMES

'Herní série ve které nesáhnete vedle'...Oblíbené tituly jako Assassins Creed, Sacred2 Fallen Angel, Fallout 3 a mnoho dalších od 499Kč
Podrobnější informace na skvělé vánoční dárky naleznete zde
18.11.2009
ASUS EEE PC - přenosný počítač již od 7 688 Kč vč DPH!
více...

3.11.2009
Samsung P2470HD - televize a monitor v jednom!

Společnost Samsung si Vám dovoluje představit jedinečnou novinku P2470HD, která v sobě kloubí monitor a televizi. více...
14.10.2009
PowerDVD 8 nyní také s podporou Windows 7

Oblíbený přehrávač PowerDVD 8 v nové revizi a s podporou Windows 7 za nezměněnou cenu!
pro více informací klikněte zde
24.9.2009
Luxusní fotorámečky Kodak za Super ceny!
Plně vybyvené fotorámečky s luxusními funkcemi.

více...

8.9.2009
Novinky od Trustu skladem!

Rozšířili jsme nabídku o nové modely myšek, webkamer, speakerů .....více podrobností uvidíte zde2.9.2009
Upgrade NETISpro aplikační vrstva v.523
řeší uplatnění slev na sociálním pojištění.
28.8.2009
Nová série ECO 17" a 19" monitorů ve formátu obrazu 5:4

Šetřete peněženky a životní prostředí pomoci nových ECO monitorů iiyama.
Nové 17 a 19-palcové monitory ve formátu obrazu 5:4 jsou monitory z nové série ECO - produktů šetrných k životnímu prostředí.


více...
13.8.2009
Nové zdroje Fortron SAGA II

Série zdrojů SAGA II nahrazuje starší sérii zdrojů SAGA+ a je určena především pro uživatele, kteří potřebují spolehlivý a účinný zdroj napájení. více...
30.7.2009
Zbrusu nové modré PSP™

Úžasné živě modré PSP v balíčku s hrou Harry Potter and the Half-Blood Prince™.více...

7.7.2009
Nové modely GPS Navigon skladem

Navigon představuje špičku na poli GPS navigačních systémů. Kromě již tradičních funkcí jako je průvodce jízdními pruhy, informace o radarech a dopravní situaci nabízí jedinečnou funkci Reality & Panorama View, tedy reálné zobrazení křižovatek a 3D pohled na okolní krajinu. Tyto a mnoho dalších funkcí dostanete opravdu za jedinečné ceny, stačí si ověřit.

Kompletní nabídku GPS navigací Navigon naleznete
zde
více...
30.6.2009
NB ASUS - upgrade na Windows® 7


Pravidla upgrade na Windows® 7 pro nb ASUS
Společnost ASUS bude svým zákazníkům nabízet možnost upgradu na Windows® 7 zdarma. Uživatelé, kteří si v období od 26. června 2009 do 31. ledna 2010 zakoupí stolní počítač, notebook, EeeTop PC nebo Eee PC™ od společnosti ASUS, obdrží po oficiálním uvedení systému Windows® 7 upgrade balíček na tento systém.

Uživatelé budou moci provést upgrade z Windows Vista® Home Premium, Windows Vista® Business a Windows Vista® Ultimate na odpovídající verzi operačního systému Windows® možné varianty

22.6.2009
Nový přepínač KVM Belkin OmniViewIP* 5200K

Přepínač KVM-over-IP umožňuje vzdáleně spravovat servery a sériová zařízení dvěma uživatelům současně. Nové přepínače KVM dále poskytují technologii virtuálních médií a snadné ovládání až 32 připojených serverů. více...
8.6.2009
Nejmenší USB nabíječka na světě
Nová automobilová mikronabíječka a duální nabíječka Belkin umožňují nabíjet zařízení iPod, iPhone nebo BlackBerry za jízdy, takže si na cestu nemusíte brát neskladné nabíječky a adaptéry. více...
28.5.2009
Velice očekávaný PC titul The Sims 3

Třetí Simíci nabízí vytvořit si skutečně jedinečnou osobnost, která bude žít v otevřeném světě. Vývojáři slibují v podstatě nekonečné možnosti bez omezení. Návštěvy sousedů, procházky po okolí, po městě. více...
11.5.2009
AKCE - Zoner Photo Studio 11 + ZDARMA Kniha Zoner Photo Studio 11

Zoner Photo Studio 11 je program pro všechny uživatele digi­tálních fotoaparátů, skenerů i mobilních zařízení.
více...
30.4.2009
Acer - ECO Display

Acer představuje nové vlastnosti EcoDisplay profesionálních LCD více...
24.4.2009
Horká novinka v nabídce počítačových skříní!
Představujeme nové modely špičkových skříní In-Win - EM a EA 019. Tyto skříně se mohou pochlubit nejen moderním vzhledem předního čela (piano design), ale také svým provedením (např. toolless řešení).
více...
15.4.2009
Sony představuje nové autorádia Xplod!
Vychutnejte si svou oblíbenou hudbu během jízdy s novými autorádii „Xplod“ od Sony! více...
8.4.2009
Nové fotoaparáty FUJIFILM!

Již nyní můžete u nás objednávat novinky v digitálních fotoaparátech značky Fujifilm.
bližší informace
16.3.2009
Nová podložka pod notebook od Logitechu
Podložka Logitech® Comfort Lapdesk for Notebooks vám doma zajišťuje více pohodlí – na gauči, na posteli nebo na podlaze. Tepelně odstíněná konstrukce chrání vaše tělo před teplem z notebooku. více...
3.3.2009
Nová řada zdrojů Fortron EVEREST s modulární kabeláží a 80PLUS certifikací

Zdroje EVEREST jsou zcela nové špičkové zdroje s modulární kabeláží a 80PLUS certifikací zajišťující ještě vyšší účinnost více...
16.2.2009
iiyama 24" 16:9 Full HD s PIVOTEM

ProLite B2409HDS je dalším širokoúhlým monitorem iiyama, který díky svému formátu obrazu 16:9 a rozlišení 1920 x 1080 umožňuje plné využití Full HD obrazu.


více...
16.2.2009
Pozor! Celý únor máte možnost získat k vybraným modelům Canon tiskáren nestárnoucí hru MAFIA zcela ZDARMA! více...
5.2.2009
Acronis - novinky v nabídce
V nabídce se nově objevuje Acronis Recovery for Exchange v českém jazyce, True Image Home ve verzi 2009 v CZ a SK jazyce a možnost výhodných nákupů Acronis ESD licencí pomocí Acronis Licenčního Programu (ALP).


více...
26.1.2009
Nejnovější myš o RAZERU - Razer Salmosa 1800 dpi, USB
Kompaktní, velice lehká herní myš s nejrychlejším infračerveným optickým senzorem na světě ...
více...
12.1.2009
Novinky v nabídce notebooků LENOVO
Nové modely skladem!
více...
9.12.2008
Cenová bomba - Navigace nDrive G50 s mapami východní Evropy

Tyto vánoce si může navigaci dovolit úplně každý. NDrive G50 s mapami východní Evropy od TeleAtlasu, přehrávačem hudby, videa a hrami za bezkonkurenční cenu.

více...
10.11.2008
Společnost Samsung Vám nabízí LCD displej XL20 s technologií LED BLU podsvícení a gamutem 114% z velmi výraznou slevou více než 50%. Využijte proto této lákavé nabídky.


více...

30.10.2008
Nové monitory s HD rozlišením od BenQ
Společnost BenQ uvedla na trh nové LCD monitory s plým HD rozlišením 16:9 určené pro vaši zábavu a dokonalý obrazový zážitek.

Převratné zážitky z plného HD 16:9 vytvořeného pro vaši zábavu.
více o monitorech BenQ se dozvíte zde
3.10.2008
Fortron představuje nový 500W napájecí zdroj Epsilon s certifikací 80PLUS.

více...
8.8.2008
Navigon - nová značka GPS navigací v naší nabídce

Rozšiřujeme nabídku GPS navigačních přístrojů o produkty výrobce Navigon. Tyto nejnovější GPS v sobě sdružují vynikající design s inovativní technologií, navíc za velice příznivou cenu. Zakoupit u nás můžete modely 2100, 2110 MAX a novinku na trhu - nejvyšší model 8110 s mnoha unikátními funkcemi, jež právoplatně zařazují tuto značku mezi špičky na poli GPS navigací.


více...
7.7.2008
Horká letní novinka od Belkinu je konečně tady:
Bezdrátový USB HUB. Zbavte se USB kabelů a připojujte své zařízení bezdrátově!

více...
24.6.2008
Sapphire ATI Radeon HD4850 skladem !

Skladem dlouho očekávaná grafická karta Sapphire s čipem ATI Radeon HD4850. Karta je naprostou špičkou ve své třídě a nabízí výborný herní výkon. více...
23.5.2008
Linksys wifi router + 2 tel. porty all-in-one!

Linksys uvádí nový wifi router WRP400-G2 s 2-ma telefonními porty pro VoIP !

více...
2.5.2008
PC a PS2 verzi NHL 08 za 1/2 ceny

MS v hokeji 2008 se nezadržitelně blíží a proto jsme ve spolupráci s Electronic Arts, pro Vás připravili akci na hry NHL 08.
více...

23.4.2008
Ukládejte, ukládejte a hlavně bezpečně zálohujte

NETGEAR ReadyNAS™ Duo rozšiřuje nabídku špičkových inteligentních síťových zařízení pro ukládání, sdílení a ochranu cenných digitálních médií.

více...
4.4.2008
Nový monitor LG připojíte přes USB

Společnost LG Electronics uvedla na český trh nový širokoúhlý LCD monitor, pro jehož připojení k počítači stačí USB rozhraní. Model LG FLATRON L206WU je určen těm uživatelům, kteří potřebují snadno získat další monitor k notebooku nebo stolnímu počítači.
více...
6.3.2008
Aktuální novinky - Palm Centro a Treo 500

Představujeme vám aktuální novinky společnosti Palm - Centro a Treo 500, jedny z nejmenších a chytrých PDA telefonů s PalmOS a Windows Mobile, s QWERTY klávesnicí za nejpřijatelnější cenu. více...
25.2.20085.2.2008
Novinky od Pinnacle Systems

Společnost Pinnacle uvádí na trh tři nové produkty určené pro příjem digitálního pozemního vysílání, převod analogového videa a přehrávání mutlimediálních souborů z PC či NAS zařízení.

více...
3.2.2008
Nový upgrade NETISpro obsahuje rozsáhlé úpravy mzdové agendy s platností od ledna 2008 a další rozšíření např. pro podvojné i jednoduché účetnictví, fakturaci...
24.10.2007
Nová flash média Imation + Memorex

Rozšiřujeme nabídku flash médií Imation + Memorex o nové 'street' modely MMX Travel Drive Capless v kapcitě až 8GB a maličké flash paměti Imation NANO s kapacitami 1-4GB

více...

2.10.2007
Zcela nová produktová kategorie laptop@home od Belkinu
Zajímavé produkty z nové produktové kategorie společnosti Belkin jsou důvtipným řešením nabízejícím pohodlnou práci s domácími notebooky.

více...
15.6.2007
Acer - nová produktová řada NTB

Acer představuje novou řadu notebooků pro profesionální uživatele s nejmodernější platformou Intel Santa Rosavíce...

7.6.2007
Novinky v nabídce zdrojů Fortron

Úplná novinka od firmy Fortron v naší nabídce zdrojů – špičkový zdroj EPSILON 800 za příznivou cenu.

více...
25.5.2007
Nový externí síťový disk TEAC v kapacitě 500GB

Přistupujte ke svým datům odkudkoliv.. TEAC představuje nový externí síťový HDD HD-35-NAS s kapacitou 500GB, rozhraním LAN a USB 2.0, v hliníkovém rámečku v černo stříbrném barevném provedení více...
16.4.2007
TEAC Digi Drive – zálohujte vaše fotografie kdekoliv!!!

Prostřednictvím TEAC DigiDrive můžete zálohovat digitální fotografie z paměťových karet téměř kdekoliv!!! Nyní i v kapacitě 160GB.


více...
5.10.2004
Doporučujeme NOD32

Jsme autorizovaným partnerem pro prodej a instalaci antivirového programu NOD32 .

Jedná se o kvalitní produkt Slovenské společnosti Eset software s.r.o. Chceme Vám nabízet to nejlepší, proto jsme před uzavřením smlouvy produkty důkladně testovali a po potvrzení kvalit nainstalovali pro ochranu serverů a stanic v naší firmě.

Ceník jednotlivých licencí naleznete přímo na stránkách výrobce v našem odkazu.


více...

Webmaster