Aktualizace NETISpro

Poslední změna: 10.2.2019
zadejte licenční číslo:

Softwarový produkt s obchodním názvem NETISpro je moderní informační systém určený pro malé a střední firmy s podvojným účetnictvím. Na trh byl uveden v roce 2002 jako nová generace a pokračování ekonomického systému NETIS, jenž si získal stovky zákazníků. .Původní software v prostředí DOS byl kompletně přepracován a nyní využívá standardní prostředí Microsoft Windows s jeho jednoduchým ovládáním.NETISpro se sestavuje z jednotlivých modulů, které jsou vzájemně provázány. Lze uplatnit postupné zavádění software tak, jak rostou potřeby uživatele. Podrobný seznam modulů naleznete zde.

Distribuce programu je na CD ROM se standardní instalační procedurou. Předdefinovány jsou některé číselníky tak, aby bylo možno ihned zadávat zkušební či ostrá data.

NETISpro je od počátku koncipován jako produkt fungující v lokální počítačové síti stejně, jako na samostatném počítači. Zároveň je možné provozovat jednotlivé moduly odděleně na samostatných PC a data přenášet pomocí funkcí Export/Import. Jedna instalace NETISpro umožní také účtovat více právnických či fyzických osob.

NETISpro je chráněný licenčním kódem, jenž získá zákazník po zakoupení produktu pro vybrané moduly a požadovaný počet současně pracujících klientů. Licenční kód pak zároveň opravňuje uživatele ke stažení průběžných aktualizací, jenž jsou přístupné na této stránce. Je tak zajištěna distribuce údržby systému, kterou průběžně provádíme v souladu se změnami legislativního prostředí i technických nároků či potřeb uživatelů.

netshop

Profil společnosti

 

Společnost NETSOFT PLUS je privátní firma bez zahraniční kapitálové účasti. Prošla vývojem již od roku 1990 s hlavním předmětem podnikání v oblasti tvorby a zavádění ekonomického software na bázi personálních počítačů. Nejprve firma nabízela jednotlivé programy. Na rostoucí potřeby zákazníků a jejich technickou vybavenost reagoval NETSOFT vývojem ekonomického systému NETIS v prostředí DOS. Postupně počet organizací s využíváním NETIS přesáhl hranici sta instalací.

Implementace informačního systému v takovém počtu umožnila získat rozsáhlé zkušenosti nejen v oboru ekonomických úloh, plánování a vyhodnocování výroby, ale také v oblasti technické realizace a provozu počítačových sítí. Vznikly další aktivity, jenž korespondují s požadavky klientů a to poradenství v oblasti projektování informačních systémů, návrhy a realizace počítačových sítí , dodávky a servis výpočetní a kancelářské techniky, firemní support pro oblast IT.

S nástupem OS Windows doznal značných změn i ekonomický systém, jehož současné vlastnosti plně respektují a využívají nových systémových a technologických možností. Produkt s obchodním označením NETISpro, na jehož vývoji pracujeme od roku 1998, má za cíl dále oslovovat soukromé podnikatele a firmy. Počet prodaných licencí IS NETISpro nás opravňuje domnívat se, že záměr nabídnout nekrabicový ekonomický systém s dobrou uživatelskou podporou byl správný.

NETSOFT PLUS sídlí ve vlastních prostorách v blízkosti centra Opavy. Vedení společnosti důsledně dodržuje původní strategii dát jistotu a možnost seberealizace vlastním zaměstnancům a budovat spolehlivé zázemí svým zákazníkům.

Webmaster